2018. december 15. Szombat
Szajoli Kölcsei Ferenc Általános Iskola

Általános Iskola

Osztályok tanulmányi eredményei

2013/2014. tanév I. félév

 
Osztály
Kitűnő
Jeles
1.a
Habók Zoltán, Kolozsvári Dávid Péter, Tajti Lotti, Tajto Odett, Tulik Zóra Luca -
2.a
Cselleng László, Leszkó Lili Zsuzsa, Kis Sára Falusi Ferenc, Harcsa Tamás, Kun Gábor, Németh Balázs
3.a
Benei Bence, Fekete János Faragó Dorka, Gelzinger Regina Aranka, Knapp Valéria Mária, Nagy Fanni, Pintér Zsombor,  Tiber Zoltán, Tóth Anna, Tóth Koppány Ákos
3.b
Bujáki Gábor, Csonka Eszter Veronika, Fehér Adrienn, Lajkó Anikó Regina, Pápai Bence Ferenc Fazekas Dávid, Lehoczki Fanni Flóra, Szécsi Szimonetta
4.a
Lajkó Dávid, Leszkó Lóránt, Szkeres Csenge Andor Zsófi, Bartus Dalma, Dér Nikolett, Gáspár Boglárka, Hamar Ádám, Hamar Csenge, Tóth Arnold, Varga Milán
4.b
Tóth Evelin Falusi Ferenc, Harcsa Olivér, Hegedûs Gábor, Nagy Zoltán István, Perlaki Tamás, Török Tamás
5.a
Demeter Nóra, Tóth Tamás, Tóvizi Anna
Kanyó Gvendolin,  Wesniczky Galina
 
5.b
Kepenyes Marcell, Ulviczki Máté Csiba Lili, Hegedûs Nikolett, Hegedûs Rita, Kemény Fruzsina,  Zsarnai Fanni
6.a
Bordás Belián, Papp Elizabet Georgina Andó Regina 
6.b
Bella Adrienn, Csonka Jázmin Anna, Fenyves Réka  Csúri Máté, Nagy László, Pintér Krisztina, Székely Zoltán István
7.a
- Bozsó Menyhért, Fülöp Orsolya, Gál Klaudia, Kiss Beatrix, Kovács Barbara Margit, Lévai Mihály, Méri Brigitta, Tóth Nikolett
7.b
- Borsányi Fanni, Szatchó Roland, Tóth Nikolett
8.a Andó Tamás Arnóth Zoltán, Benedek Virág, Bordás Patrik, Illés Benedek
8. b   Mlinár Dániel, Korsós Noémi, Pintér László Máté
 
Osztályok tanulmányi eredményének alakulása
 
 A felsõ tagozatban a legjobb eredmény az 5. b osztály érte el: 4,19 átlaggal.
 A legtöbbet, 0,17-ot a 8. b osztály javított.
 
 
Versenyeredményeink
 
Tanulmányi versenyek
 
Matematika háziverseny
 
5-6 osztály:
I.   hely  Papp Elizabet  6.a
II.  hely  Fenyves Réka   6.b
III. hely  Tóth Luca      6.a
 
7-8 osztály:
I.   hely  Borsányi Fanni 7.b
II.  hely  Babarczai Dóra 8.b
III. hely  Tóth Nikolett  7.a
               Méri Brigitta  7.a
 
 
Versmondó verseny a
Varga Katalin Gimnáuiumban
 
III. hely Eperjesi Anita  8.b
 
"Az én mesém" meseíró
"Az én történetem"
történetíró verseny
 
3-4 osztály:
II.  hely Csonka Eszter 3.b
Különdíj:Sipos Bálint Brúnó  3.b
 
5-6. osztály:
I.   hely Pintér Krisztina 6.b
II.  hely Ulviczki Máté 6.b
III. hely Hegedûs Nikolett 5.b
 
7. osztály:
I.   hely Kovács Barbara 7.a
 
 
"Az én mesém"
rajzpályázat
 
1-2. osztály:
I.   hely Erdei Alexa 2.a
II.  hely Varga Virág 1.b
III. hely Jónás Janka 1.a
Különdíj:Leszkó Lili 2.a
 
3-4. osztály:
I.  hely Hamar Csenge 4.a
II. hely Lajkó Dávid 4.a
III.hely Tóth Arnold 4.a
Különdíj:Tóth Evelin 4.b
 
5-6. osztály
I.  hely Hegedûs Bence 5.b
II. hely Bella Adrienn 6.b
III.hely Balogh Julianna 5.b
Különdíj: Bíró Szabolcs 5.a
 
7-8, osztály
I.  hely Török Roland 7.b
II. hely Harcsa Réka 7.a
III.hely Borsányi Fanni 7.b
Különdíj: Katona Norbert 7.b
 
"Így látom ÉN"
Jász-Nagykun-Szolnok
Megyei Kormányhivatal
megyei rajzpályázata
 
I.  hely Borsányi Fanni 7.b
II. hely Török Roland   7.b
Különdíj: Bujáki Gábor  7.b
 
 
 
Sportversenyek
 
Tiszaligati Napok
Sakk
II. hely  fiú alsó tagozat 
Teremtájékozódási verseny
II. hely  fiú felsõ tagozat
 
 
Mikuláskupa Kötélugró verseny
II.  hely Csonka Eszter 3.b
II.  hely Jászberényi András 3.b
III. hely Szõke Vivien 5.b
III. hely Fehér Adrienn3.b 
 

 

Osztályok tanulmányi eredményei

2012 -2013. tanév végi kitűnő és jeles tanulók 

 
Osztály
Kitűnő
Jeles
1.a

Kerepesi Laura, Kiss Sára, Leszkó Lili Zsuzsa

Kerepesi Evelin, Nádas Bernadett, Sólyom Eszter 
1.b

Németh Balázs, Falusi Norbert, Kun Gábor

 
 Marsi Viktória
2.a

Faragó Dorka Gelzinger, Fekete János, Knapp Valéria Mária

 
 Regina Aranka
2.b
Bujáki Dániel, Csonka Eszter Veronika,
Fehér Adrienn Lili, Lajkó Anikó Regina,
Pápai Bence Ferenc, Szécsi Szimonetta
 

Fazekas Dávid, Lehoczki Fanni Flóra

3.a
Hamar Csenge Erzsébet , Leszkó Lóránt Gáspár Boglárka, Lajkó Dávid, 
3.b
Perlaki Tamás Áron -
4.a
Demeter Nóra, Tóth Anna,
Tóth Tamás
 
Wesniczki Galina
4.b
Kemény Fruzsina, Ulveczki Máté -
5.a
Andó Regina, Bordás Bellán, Papp Elizabet Georgina
 Gácsi János
 
5.b
Bella Adrienn, Fenyves Réka, Csonka Jázmin
Csúri Máté,
Nagy László, Pintér Krisztina
6.a
Gál Kaludia Petra, Kovács Barbara Margit,
Lévai Mihály 
 Bozsó Menyhért, Fülöp Orsolya Kitti, Kiss Beatrix, Méri Brigitta, Tóth Nikolett
6.b
Borsányi Fanni, Sztachó Roland  
7.a
Andó Tamás, Illés Benedek Arnóth Zoltán, Benedek Virág
7.b
- Pintér László Máté
8.a Demeter Sára, Nagy Fanni -
8.b Hegedűs Kamilla, Lénárt Noémi Cselleng Kamilla, Juhász Judit,
 

„Jó tanuló, jó sportoló” címet kapott:
Bordás Belián 5. a és Tóth Csenge 8. a

Legtöbbet javított tanulmányi eredményén:
Szabó Petra 7. b

Az osztályok közötti tanulmányi versenyt az 5. a nyerte.

 

2012/2013. II. félévi versenyeredményeink

 

Tanulmányi versenyek

Simonyi Zsigmond helyesíró iskolai forduló

Kontra Kitti 5 a I. helyezett
Borsányi Fanni 6. b I. helyezett
Andó Tamás 7. a I. helyezett
Nagy Fanni 8. a I. helyezett

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei forduló

Nagy Fanni 8. a VI. helyezett

 

Kölcsey Ferenc Szavalóverseny

1-4. osztály

Fehér Adrienn 2.b I. helyezett
Jászberényi András 2. b II. helyezett
Pápai Bence 2. b III. helyezett
Pintér Zsombor 2. a III. helyezett
Hegedűs Nikolett 4.b Il. helyezett
Hegedűs Bence 4. b II. helyezett
Bartus Dalma 3. a III. helyezett
 

Mesemondó verseny Törökszentmiklós

Hegedűs Nikolett 4. b II. helyezett


5-8. osztály
Kovács Barbara 6. a I. helyezett
Pintér Krisztina 5. b II. helyezett
Harcsa Réka 6. a III. helyezett
Demeter Sára 8.a I. helyezett
Hegedűs Kamilla 8. b II. helyezett
Tóth Csenge 8.a III. helyezett


Matematika háziverseny

Leszkó Lóránt 3.a I. helyezett
Varga Milán 3.a II. helyezett
Kollár Csenge 3.b III. helyezett


Szent István Matematikaverseny
Tóth Tamás 4. a III. helyezett
Varga Milán 3. a V. helyezett
Bede Patrik 4. a VI. helyezett
Leszkó Lóránt 3. a VII helyezett

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Leszkó Lóránt 3.a VIII. helyezett


Fess! Alkoss! Alakíts! iskolai rajzverseny

Hamar Csenge 3. a 1. helyezett
Juhász Judit 8. b 1. helyezett
Lajkó Dávid 3. a 2. helyezett
Tóvizi Anna 4. a 2. helyezett
Pintér Krisztina 5. b 2. helyezett

Húsvét ünnepe a családban területi rajzverseny

Török Richárd 8. b I. helyezett
Harcsa Réka 6. a II. helyezett

 

Megyei Közlekedési Vetélkedő

Demeter Nóra 4. a IV. helyezett
Tóth Tamás 4. a IV. helyezett

 

Közlekedési verseny (tanuloknak.hu)

142 fő 1-8. osztályos Megyei I. hely tanulók


Elsősegélynyújtó megyei verseny (csapat)
III: helyezés

Benedek Virág 7. a 
Boros Luca 7. a
Gazsi Magdolna 7. a
Tóth Lolita 7. b
Tóth Sándor 7. a

Katasztrófavédelmi megyei vetélkedő (csapat)

 VI. helyezés

Bordás Norbert 8. a
Gazsi Jusztina 8. a
Marsi Zsolt 8. a
Vinnai Attila 8. a

 

Sporteredmények

Diákolimpiai Kötélugrás (megyei szint)

Jászberényi András 2. b I. helyezett
Szőke Vivien 4. a II. helyezett
Demeter Nóra 4. a III. helyezett
Kemény Fruzsina 4. b
Csiba Lili 4. b
Hegedűs Rita 4. b
Perei Alexandra 4. a
Kanyó Gvendolin 4. a
Rácz Jolán 8. a IV. helyezett


Diákolimpia Kötélugrás (országos szint)
 

Jászberényi András 2. b IX. helyezett
Kemény Fruzsina 4. b XV. helyezett

Vivicitta Országos Futóverseny (megyei szint)

Tóth Csenge 8. a VI. helyezett

Kinder + Sport országos verseny

2 – 3 – 4 . osztályos tanulók IV. helyezés

 

 

Iskolai átlag:               4,06
Felső tagozat átlaga: 3,95
 
2012/2013. tanév I. félév
 
3. a: 4,46 3. b: 4.2 4. a: 4,26 4. b: 4.21
5. a: 4,1 5. b: 4,07 6. a: 4,35 6. b: 3,91
7. a: 3,67 7. b: 3,76 8. a: 3,74 8. b: 4,03
 
Dicséretes a 8. b osztály teljesítménye is, átlaguk 4,03.
 

 
2012/2013. tanév I. félévében kitűnő és jeles tanulók:
 
Osztály
Kitűnő
Jeles
1.a
Cselleng László, Kiss Sára,                                                 
Leszkó Lili Zsuzsa                                                                          
-
1.b
Falusi Balázs, Harcsa Tamás,
Kun Gábor, Németh  Balázs,
 
-
 
2.a
Benei Bence, Fekete János, 
Knapp Valéria Mária, Pintér Zsombor
 
-
2.b
Bujáki Dániel, Csonka Eszter Veronika,
Fehér Adrienn Lili, Lajkó Anikó Regina,
Pápai Bence Ferenc
 
-
3.a
Gáspár Boglárka, Leszkó Lóránt
Hamar Árám, Hamar Csenge,
Lajkó Dávid, Szekeres Csenge
3.b
-
Harcsa Olivér, Hegedűs Áron, 
Hegedűs Gábor, Kecse Martin, 
Nagy Zoltán István, Perlaki Tamás Áron,
Tóth Evelin Gerda, Török Tamás,
Vincze Bianka Virág
4.a
Demeter Nóra, Tóth Anna,
Tóth Tamás
 
Bíró Szabolcs, Kanyó Gvendolin,
Kun Kristóf, Sólyom Levente, 
Sulák Bence, Szegedi János,
Szekeres Szabolcs, Wesniczki Galina
4.b
Kemény Fruzsina, Ulveczki Máté
Csiba Lili, Hegedűs Nikolett,
Hegedűs Bence,  Hegedűs Rita,
Kepenyes Marcell, Zsarnai Fanni
5.a
Bordás Bellán
Andó Regina, Kontra Kitti,
Papp Elizabet
5.b
Bella Adrienn, Fenyves Réka
Csonka Jázmin, Csúri Máté,
Nagy László, Pap Tamás, Székely Zoltán
6.a
Gál Kaludia Petra, Kovács Barbara Margit,
Léva Mihály 
Benei Viktória, Bozsó Menyhért,
Fülöp Orsolya Kitti, Kiss Beatrix,
Méri Brigitta, Tóth Nikolett
6.b
Borsányi Fanni, Sztachó Roland Katona Norbert, Tóth Nikolett
7.a
Andó Tamás
Arnóth Zoltán, Benedek Virág,
Bordás Patrik, Illés Benedek
7.b
- Pintér Máté, Pap Gergő
8.a Demeter Sára, Nagy Fanni Gelencsér Aylin, Tóth Csenge
8.b Cselleng Kamilla, Lénárt Noémi
Hegedűs Kamilla, Juhász Judit,
Tóvizi Fanni
 
 

2012/2013. I. félévi Versenyeredményeink

 
Tanulmányi versenyek:
 
Angol szép kiejtési verseny:
Varga Judit     7. b            I. helyezett

Happy Talents
Angol verseny:

Varga Judit     7. b           II. helyezett

Mesemondó verseny
Törökszentmiklós:

Hegedűs Nikolett   4.b           II. helyezett                   
 
Szarvas Gábor Nyelvművelő verseny:
Mlinár Dániel     7.b                V. helyezett
 
Ne  felejtsek!
Országos levelező anyanyelvi verseny:

Kenyeres Enikő   5.b           IX. helyezett
 
Matematika háziverseny:
Bella Adrienn 5. b           I. helyezett
Tóth Csenge  8. b
Kovács Barbara 6. a      II. helyezett
Andó Tamás     7. a
Katona Norbert   6. b     III. helyezett
Cselleng Kamilla  8. b
 
"Egészséges ember - egészséges környezet" rajzszakkör:
Kemény Fruzsina  4. b             I. helyezett
Kontra Kitti       5. a
Szabó Petra     7. b

Műemlékek az emberiség évszázadaiból
Rajzpályázat:
Hamar Csenge  3. a        I. helyezett
Kontra Kitti  5.a
Cselleng Kamilla 8. a

Lajkó Dávid   3. a            II. helyezett
Csonka Jázmin  5. b
Török Richárd  6. b

Tarcsa Viktória   4.b       III. helyezett
Bozsó Menyhért   6. a
Kovács Noémi  8. b

 
Sportversenyek:

„Mosolyt az arcokra, melegséget a szívekbe”
Játékos sportvetélkedő:
Budapest
Iskolánk 8 fős csapata              I.helyezett
Bella Adrienn              5.b
Bordás Belián              5.a
Kacskó János Zete     6.a
Kiss Beatrix                  6.a
Bordás Patrik               7.a
Szabó Petra                 7.b
Hegedűs Kamilla        8.b
Bordás Norbert           8.a
 
Mikulás kupa
Területi kötélhajtó verseny
Szőke Vivien                  4. b     I. helyezett
Perei Alexandra            4. a     I. helyezett
Szép Boglárka               8. a    II. helyezett
Rácz Jolán                     8. a    II. helyezett
Demeter  Nóra              4. a    II. helyezett
Hegedűs Rita                4. b    III. helyezett
Andó Regina                5. a    IV. helyezett
Fehér Adrienn              2. b     V. helyezett
Kemény Fruzsina         4. b     V. helyezett
Csiba Lili                       4. b     V. helyezett
Jászberényi  András   2. b      V.helyezett
 

 

2011/2012. tanévben kitűnő és jeles tanulók:

 
Osztály
Kitűnő
Jeles
2.a
Gáspár Boglárka, Hamar Csenge, Leszkó Lóránt Hamar Ádám
2.b
Perlaki Tamás Áron Hegedűs Gábor, Tóth Evelin Gerda
3.a
Demeter Nóra, Sulák Bence, Tóth Tamás, Tóvizi Anna, Wesniczky Galina Kanyó Gvendolin, Sólyom Levente
3.b
Hegedűs Nikolett, Kemény Fruzsina, Ulviczki Máté Kepenyes Marcell
4.a
Andó Regina, Bordás Belián Istella Bettina, Kontra Kitti Virág, Papp Elizabet Georgina
4.b
Csúri Máté, Nagy László Bella Adrienn, Csonka Jázmin, Fenyves Réka, Pap Tamás, Pintér Krisztina, Sipos Tamás, Székely Zoltán
5.a
Gál Klaudia Petra, Kiss Beatrix, Kovács Barbara Margit, Lévai Mihály, Méri Brigitta
 
Benei Viktória, Bozsó Menyhért, Fülöp Orsolya Kitti, Lajkó Boglárka, Tóth Nikolett
5.b
Borsányi Fanni,  Sztachó Roland Katona Norbert, Szilágyi Dorka, Tóth Nikolett
6.a
Andó Tamás Arnóth Zoltán, Benedek Virág, Illés Benedek
6.b
- Hegedűs Benjámin Áron, Mlinár Dániel, Pap Gergő, Pintér László Máté
7.a
Demeter Sára, Nagy Fanni Gelencsér Aylin, Szabó Dávid, Tóth Csenge Apolka
7.b
Cselleng Kamilla, Lénárt Noémi Hegedűs Kamilla, Juhász Judit
8.a
- -
8.b
-
Csúri Gergő, Harcsa Noémi
Szabó Viktória
 

 
2010/2011-es tanév végén kitűnő tanulmányi eredményt értek el:
 
2.a     Demeter Nóra
           Tóth Tamás
           Tóvizi Anna
           Wesniczky Galina
2.b     Csiba Lili
           Ferencz László Márk
           Hegedűs Nikolett
           Kemény Fruzsina
3.a     Andó Regina
           Bordás Belián
           Istella Bettina
           Kontra Kitti Virág
3.b     Csúri Máté
           Fenyves Réka
           Pintér Krisztina
           Bella Adrienn
4.a     Lévai Mihály
           Gál Klaudia
           Méri Brigitta
           Kovács Barbar
4.b      Borsányi Fanni
           Szilágyi Dorka
           Sztachó Roland
5.a      Andó Tamás
5.b      Pintér Máté
6.a      Demeter Sára
            Nagy Fanni
6.b      Lénárt Noémi
7.a      -
7.b      -
8.a      Braun Beáta
8.b      Haris Attila
            Hegedűs Dorina
            Mondzinger Regina
 

 
2009/2010-es tanév végén kitűnő tanulmányi eredményt értek el:
 
            4.a       Andó Tamás
            4.b       Pintér Máté, Pap Gergő
            5.a       Szabó Dávid, Tóth Csenge Apolka
                         Nagy Fanni, Demeter Sára
            5.b       Lénárt Noémi
            6.a       -
            6.b       Harcsa Noémi
            7.a       Braun Beáta
            7.b       Bakti Milán, Haris Attila Mihály
                        Hegedűs Dorina, Mondzinger Regina
            8.a       -
            8.b       Dér Anna, Mondzinger Henriett
                        Kepenyes Lilla
 
 
Az oklevelek, kupák megtekinthetők a képgalériában.